Co oznaczają problemy z okresem po transferze?

Witam.31.maja miałam transfer ciaza w trzecim tygodniu nie utrzymała sie od tamtej pory mam problemy z okresem 2 i 3 miesiączka wywołana 4 normalna a teraz mi się spóźnia przy tym boli mnie krzyż i brzuch.zaznaczam że w ciąży nie jestem

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna diagnostyka, być może zaburzenia hormonalne. proszę koniecznie zgłosić się do lekarza ginekologa.