Jakie mogą być przyczyny zaburzeń miesiączki u 48-latki?

Witam mam48lat i od dluzszego czasu problemy z miesiaczka spóźnia mi się miesiączka jak biorę duphaston miesiączka jest Ale silny krwotok jak nie biorę żadnych lekow na wywołanie miesiaczki nie mam ostatnią miesiaczke miałam 28 października i po duphastonie potem nic nie brałam i do tej pory nie mam miesiaczki co to może być za przyczyna ciaze wykuczam

Lek. Tomasz Budlewski

sądzę że konieczne są badania hormonalne, proszę zgłosić się do lekarza ginekologa.