Co oznaczają przebarwienia po peelingu kawitacyjnym?

Dzień dobry, zainwestowałam w urządzenie do peelingu kawitacyjnego. Mam 26 lat, moja skóra jest bardzo sucha i delikatna, wystarczy, że zadrasne się paznokciem i już mam rankę, która bardzo długo się goi. Często po takich rankach i sporadycznych pryszczach zostają mi przebarwienia. Mam również problem z wągrani w okolicach nosa.Jak często mogę robić sobie taki peeling? Ile minut powinien on trwać w moim przypadku?

Dzień dobry, tego typu zabiegi wykonuje się pod okiem specjalisty. Peeling kawitacyjny jedynie złuszcza powierzchownie naskórek i oczyszcza pory, taki sam efekt można uzyskać poprzez zastosowanie dobrej jakości peelingu enzymatycznego.

Pozdrawiam