Jakie zabiegi mogę wykonywać przyjmując Izotek?

Witam. Będę miała powtórne przyjmowanie izoteku, dawka obniżona, 10 mg na dobę. Podczas kuracji jak rozumiem mam zrezygnować z kwasów i zabiegów zluszczajacych naskórek. Ale np peeling kawitacyjny, nie miałam luszczenia naskórka, czy jednak muszę odłożyć to urządzenie? I mezoterapia bezigłowa z LED i ultradźwiękami, czy można wykonywać?

Dzień dobry, w trakcie kuracji Izotekiem może wykonać Pani jedynie zabiegi regeneracyjne, nawilżajace, odbudowujące. Można wykonać peeling kawitacyjny, mezoterapie bezigłowa bez wprowadzenia substancji drażniących, można wykonać infuzje tlenową czy terapie enzymatycznie.

Pozdrawiam serdecznie
Justyna Sobczynska