Co oznaczają sutki o utkaniu tłuszczowo-gruczołowym i przewadze tkanki gruczołowej?
Witam.Mam 32lata.wcześniej w SP miałam torbiel(przez kilka lat),dziś miałam usg piersi.Proszę o interpretację wyniku:sutki o utkaniu tłuszczowo-gruczołowym i przewadze tkanki gruczołowej.W SP na godz 10 obwodowo uwidoczniono guzek lity o wym 9x4mm-prawdopodobnie FA wskazane BACC.Węzły chłonne niezmienione.BIRDS 3.

KOBIETA, 32 LAT ponad rok temu
Łagodzenie bólu porodowego - oddychanie, relaks, poród rodzinny
Ból porodowy jest czasem bardzo trudny do zniesienia. Jak sobie z nim poradzić? Sprawdź, jak można naturalnie złagodzić przykre dolegliwości, których doświadcza kobieta rodząca.
Witam , opis wskazuje na podejrzenie zmiany łagodnej (gruczolakowłókniak) wymagającej jednak weryfikacji histopatologicznej na drodze wykonania biopsji! Proszę omówić szczegóły z lekarzem prowadzącym! z.żurawski