Zapytaj lekarza

7 4 3 , 0 8 5

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Co oznaczają takie bóle z tyłu głowy?

Dzień dobry od ponad roku mam straszne bóle z tyłu głowy ( zawroty nudności), poszłam do lekarza dostałam skierowanie na TK (wynik ok) ale zaczął się covid i teraz tylko teleporada. Dostałam leki aulin i apo napro które mam brać 1 raz dziennie co mi wogóle nie pomaga dodatkowo biorę ketonal solpadine nurofen saridon ibuprofen i co mi wpadnie w ręce. Kilka razy w ostatnim czasie czułam się i zachowywałam jakbym była od wpływem alkoholu aa nic nie piłam i najgorsze jest to że potem nic nie pamiętam z tych kilko godzin.
KOBIETA, 31 LAT 2 miesiące temu

Pierwsze objawy autyzmu

Autyzm to dziecięce zaburzenie rozwojowe. Częściej występuje u chłopców niż u dziewczynek. Sprawdź, co jeszcze warto wiedzieć na temat autyzmu. Obejrzyj film i dowiedz się, jakie są jego pierwsze objawy.

Witam! Mimo pandemii powinna się Pani przebadać fizykalnie, oraz wykonać podstawowe badania laboratoryjne. W zależności od wyników należy skontaktować się ze specjalistą: neurolog, psychiatra, psychoterapeuta. Tych dwóch ostatnich dorzuciłem z uwagi na możliwość takich dolegliwości na podłożu nerwicowym, wówczas strategia leczenia jest całkowicie odmienna. Specjaliści już przyjmują także bezpośrednio, nie tylko online. Powodzenia W. Łuczkowski.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy