Co oznaczają takie częste krwawienia z nosa?

Dzień dobry, mój 61-letni Tata ma częste krwawienia z nosa, a do tego od miesiąca ma zatkaną 1 dziurkę w nosie i nie może przez nią oddychać. Gdy próbuje na siłę oddychać nos leci mu żółta wydzielina i krew. Lekarze nie umieją powiedzieć co mu jest. Proszę o pomoc.

Czy Pani Tatę badał laryngolog?
Czasem samo badanie fizykalne pozwala postawić diagnozę czasem trzeba wykonać pewne badania które zleci lekarz, w tym wypadku laryngolog
Bywa pomocna tomografia czy rezonans zatok,

Pozdrawiam
Katarzyna Mudel