Co oznaczają takie dolegliwości u 31-latki?

Witam. Od ponad miesiaca zmagam sie z dziwnymi dolegliwosciami. Po posilku lub przed nastepuje lekki zawrot glowy ,klucie pod piersia a za chwile szybkie bicie serca, zimne poty oraz nogi jak z "waty" . Dokuczja mi rowniez na przemian zaparcia I biegunki. Mialam robiona pelna morfologie krwi, lipidogram, aminotransferaze alninowa bialko ostrej fazy krzywa cukru oraz przeswietlenie kregoslupa. Z powyzszych badan wyszlo tylko ze mam lekko podwyzszony cholesterol oraz zwiekszone monocyty oraz kifoze zniesiona. Objawy wystepuja w roznym odstepie czasowym, czasmi jest to codziennnie a czasmi rzadziej. Co to moze byc?
KOBIETA, 31 LAT 2 miesiące temu

Badania krwi - cholesterol

Cholesterol jest niezbędny w organizmie człowieka. Występują jego dwie odmiany ? dobra i zła. Sprawdź normy dotyczące wyników badań obydwu odmian cholesterolu, a także czym grozi jego nadmiar i niedomiar.

Witam! Przy prawidłowych badaniach laboratoryjnych należy brać także pod uwagę podłoże emocjonalne. Nerwice mogą naśladować prawie wszystkie choroby somatyczne. Czasem różnicowanie jest niezmiernie trudne i decydują badania pracowniane lub efekty podania leków, albo odzew na psychoterapię. Warto spróbować. Powodzenia W. Łuczkowski.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty