Co oznaczają takie wyniki EKG?

Dzień dobry byłam na ekg i wyszło mi 116 Niereguralny rytm nadkomorowy , Rytm RP jest nieregularny , Rytm PP jest nieregularny, 420 Normogram, 502 Nieprawidłowe obniżenie ST Chciałabym wiedzieć co to oznacza.

Lek. Bianka Małczuk

Witam,

Celem oceny wyniku EKG konieczna jest ocena całego zapisu. Sam opis jest niewystarczający. Konieczna jest konsultacja lekarska.