Co oznaczają te białe plamki na penisie?

mam białe plamki na penisie , a dokładnie w dolnej części uścia cewki . Pojawiło się to kilka tygodni temu kiedy miałem okropną grypę którą zresztą nie doleczyłem i powikłaniem jej było zapalenie osierdzia , podejrzewam że białe chrostki, plamki,,,są spowodowane osłabieniem organizmu. Mam brać przez kolejne 2 mies. Kolchicynę ..,, ...i tak się zastanawiam ....?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udac sie do lekarza zlecąjacego powyzsze leczenie i z jakiego powodu ma być przyjmowany lek? Co do zmian na penisie konieczne jest diagnostyka także w kierunku chorób wenerycznych