Co oznacza biała krostka pod żołędzią penisa?

Witam, mam 21 lat. Kilka miesięcy temu na penisie, pod żołędziem pojawiła się mała biała chrostka. Początkowo się tym nie przejmowałem, myślałem że zejdzie sama. Czasami gdy rosła większa, to można było ją przekłuć paznokciami i wylewała się biała substancja (coś jak w pryszczach na twarzy). Teraz jednak zacząłem się już niepokoić i proszę o pomoc. Co to jest i jak się tego pozbyć? Z góry dziękuję, pozdrawiam :)

Lek. Michał Lenard

Z opisanych przez Pana objawów wynika, że może być to choroba weneryczna, lub dermatologiczna. Bez dokładniejszego wywiadu i badania nic więcej nie mogę powiedzieć. Zalecam udać się do lekarza rodzinnego.