Białe zmiany na skórze penisa po stosunku

Witam partnerowi tylko po seksie nie za każdym razem wychodzą na penisie na żołędziu białe odstające Ala syfki,torbiele.Drugiego dnia to pęka zostaje starta skórka po czym kolejnego dnia nie ma śladu trwa to do 3 dni.Co to moze byc?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udac sie do lekarza urologa bądź dermatologa, po badaniu bedzie mozna coś więcej powiedzieć. A jak wyglada wywiad w kierunku chorób wenerycznych?