Pękająca skóra na penisie po stosunku

Kiedy dochodzi do współżycia na około penisa pęka mi skórka, szczypie, ropa leci i krew. Proszę o pomoc.

Witam! Niestety na podstawie szczątkowego opis problemu trudno jest nawet wstępnie ustalić przyczynę problemu. Jedną z możliwych i dość prawdopodobną przyczyną może być infekcja bakteryjna wtórna do urazu prącia. Aczkolwiek nie można wykluczyć innego scenariusza. Proponuję zgłosić się do urologa bądź dermatologa-wenerologa w celu obejrzenia zmian oraz ustalenia rozpoznania. Po ustaleniu przyczyny problemu będzie można wdrożyć odpowiednie leczenie (np. antybiotyk, lek przeciwgrzybiczy). Niestety w tej chwili trudno powiedzieć coś więcej. Pozdrawiam serdecznie!