Krostki z ropą na skórze penisa

Witam. Mój 15-letni syn od jakiegoś czasu ma na penisie (na skórze, a raczej pod nią) małe krosty, a w niektórych jest ropa (wyciskał). Myje penisa często, zachowuje higenę. Co to może być? Martwię się o niego, a pójście do lekarza odpada, ponieważ wyjeżdżam niedługo z żoną na konferencję na parę tygodni. Pozdrawiam!

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane zmiany mogą mieć podłoże infekcji bakteryjnej. Nie można wykluczyć innego podłoża dolegliwości. Konieczna będzie wizyta u lekarza. Po ustaleniu przyczyny dolegliwości możliwe będzie wdrożenie odpowiedniego leczenia.