Krostki na penisie i twarzy - bakterie coli?

Chciałem poprosić o jakąś radę jak można to zwalczyć, wpierw miałem jedną krostę na penisie, potem robiło się coraz wiecej, a teraz to już przerzucają się na twarz. Domyślam się, że to bakterie coli? Proszę mi pomóc.

MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witamy!

W opisanej sytuacji nie można okreslić prawdopodobnej przyczyny zmian. Być może mają związek z zakażeniem bakteryjnym, jednakże aby stwierdzić przyczynę dolegliwości konieczne jest zebranie dokładnego wywiadu (łącznie z zachowaniami seksualnymi), ocena dermatologiczna oraz badanie mikrobiologiczne (posiew). Po ustaleniu rozpoznania będzie możliwe wdrożenie odpowiedniego leczenia.
Proponuję skonsultować problem z dermatologiem.