Czerwone krostki nad penisem - co to jest?

Mam bardzo nietypowe pytanie, od jakiegoś czasu mam dwa czerwone pryszcze nad penisem. Na początku wyszedł mi jeden a po jakimś czasie drugi, jeden jest mniejszy a drugi większy mają mniej więcej pół cm. gdy próbowałem go wycisnąć to wyszła biała wydzielina z krwią. Bardzo się tym niepokoję i proszę o pilną odpowiedź, z góry dziękuje.

MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witamy!

Niestety opis zmian, a szczególnie ich lokalizacji jest niedokładny, jednakże opisane zmiany mogą sugerować zmiany związane z zapaleniem mieszka włosowego na skórze prącia.
W takiej sytuacji pojawia się krosta z widocznym przez naskórek białym czopem, wykazująca miejscową bolesność. Po usunięciu czopa (poprzez wyciśnięcie zazwyczaj pojawia się biała treść z niewielką ilością krwi). Gojenie następuje w ciągu 1-2 tygodni, zazwyczaj w miejscu zmiany pojawia się nowy włos.
Aby potwierdzić taką przyczynę i wykluczyć inne przyczyny wskazane jest badanie dermatologiczne.