Bolesne krostki na penisie oraz pieczenie skóry

Krostki na penisie przypominające wągry. Kiedy się je drapie, bardzo bolą. Cała okolica genitaliów niepokojąco piecze.

Witam!
Opisane dolegliwości wymagają dokładnej oceny dermatologicznej. Na podstawie samego opisu nie da się postawić wstępnego rozpoznania, być może jest to związane z infekcją wirusową, bakteryjną bądź prosakami. Aby ustalić dokładne rozpoznanie konieczne jest zebranie dokładnego wywiadu (okoliczności wystąpienia zmian, kontakty seksualne), przeprowadzenie badania klinicznego oraz wykonanie ewentualnych badań dodatkowych (wymaz ze zmian). Zachęcam do wizyty u dermatologa, nie ma powodów do wstydu czy skrępowania. Pozdrawiam serdecznie!