Co oznaczają te czerwone siniaki na kolanach?

Witam, ostatnio z moim organizmem dzieją się dziwne rzeczy 1) na nogach szczególnie kolanach nagle zaczęły pojawiać się czerwone siniaki, nie mogłam się uderzyć bo zauważyłam siniaka w pracy w miejscu gdzie godzinę wcześniej go nie było a praca jest siedząca. Po przyjściu do domu okazało się, ze siniaków jest więcej 2) problemy z zębami, ścianki zaczynaja mi samoistnie wypadać (6 dolne, 5 dolna i dwie piątki górne), rosną mi również żeby mądrości 3) utrata wagi, obrzęki nóg, uczucie slabosc

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udac się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postepowanie diagnostyczne