Co oznaczają te drętwienia u młodej osoby?

Dzień dobry.moja córka ma 4 zatrzymane ósemki.jesienia musiała usunać siódemkę została ósemka rosnaca w bok .trzy tygodnie temu miała ból głowy po tej stronie .zaburzenia widzenia na jedno oko .drętwienie policzka,drętwienie ręki.wezwalismy pogotowie.to powiedzieli że to może być ósemka albo nerwy.trzy tygodnie było spokój i znowu ja boli głowa po tej stronie i policzek dretwieje lekko,zrobilismy rezonans i angio głowy.wszystko w porzadku.zrobilismy tk zatok bo ma kłopoty z zatokami i wyszło niewielkie pogrubienia sluzówki małżowin nosowych srodkowych i dolnych ,przewody nosowe drożne.nie wiem co mam w tej sytuacji robic,proszę o pomoc.pozdrawiam

Witam! Jeżeli dentyści nie znajdują przyczyny, to należy rozważyć tło nerwicowe. W ramach NFZ Poradnia Zdrowia Psychicznego lub w wypadku odległych terminów gabinet prywatny z wyżej opisanymi dolegliwościami sobie poradzą. Powodzenia W. Łuczkowski.