Co oznacza wynik TK zatok 39-latki?

witam co oznacza wynik tk zatok? mikropecherzyki powietrza powyżej stropu sitowia układajace sie zarówno po stronie prawej jak i po lewej-obraz sugeruje rozejscie sie stropu sitowia.Jednoznacznie trudno okreslic strone.W sitowiu niewielkie zmiany śluzówkowe. Polipowate pogrubienie sluzówki w zatokach szczekowych.Przegroda nosa wypukła w strone prawą. Przerost małżowiny nosowej środkowej lewej,niewielka pneumatyzacja małżowin nosowych środkowych. Przewlekłe zmiany zapalne zatok szczekowych,podejrzenie rozejscia się stropu sitowia. Zaznacze ze tk było z powodu podejrzenia płynotoku nosowego

TK do interpretacji klinicznej. Opis :" tk zatok? mikropecherzyki powietrza powyżej stropu sitowia układajace sie zarówno po stronie prawej jak i po lewej-obraz sugeruje rozejscie sie stropu sitowia.Jednoznacznie trudno okreslic strone.W sitowiu niewielkie zmiany śluzówkowe. Polipowate pogrubienie sluzówki w zatokach szczekowych.Przegroda nosa wypukła w strone prawą. Przerost małżowiny nosowej środkowej lewej,niewielka pneumatyzacja małżowin nosowych środkowych. Przewlekłe zmiany zapalne zatok szczekowych,podejrzenie rozejscia się stropu sitowia." Czy potwierdzono płynotok z nosa ?? Czy nie było urazu głowy?, operacji zatok ? Jak morfologia, OB, CRP, ASO, wymazy z nosa i gardła ?
Pozdrawiam i zapraszam