Co oznaczają te kłucia w obrębie głowy?

Witam. Od jakiegoś czasu mam kłujące bóle głowy. Ból trwa kilka sekund ale jest tak mocny że mam wrażenie że zaraz mi coś w głowie pęknie. Ból jest zawsze w tym samym miejscu z prawej strony na czubku głowy. Czasami mam spokój kilka dni potem przychodzi moment że przez parę dni mam takich napadów kilkanaście. Byłam u neurologa ale mnie zbył migreną. Chciała bym jeszcze dodać że te impulsy bądź kłucia przechodzą jakby w głąb głowy. Czy to możliwe że to migrena?

Trudno określić Zależy jak i wywiad; urazy. schorzenia ; urazy kręgosłupa szyjnego ? Jaki stan stan ogólny Pacjent i jakie inne obciążenia ?? Wyniki badań szpitalny leki?? Jaki nastrój ??

Wskazana pełna konsultacja neurologiczna: wywiad, badanie

Ważna informacja o schorzeniach współistniejących, zażywanych lekach Wyniki badań dodatkowych laboratoryjnych, EKG, USG, TK, MRI; Inne konsultacje specjalistyczne

Ważny PACJENT: stan zdrowia fizyczny i psychiczny, aktywność , rodzaj pracy

Do konsultacji z dokumentacja medyczną

BADANIA MRI, TK do interpretacji klinicznej, po konsultacji

Pozdrawiam i zapraszam z dokumentacją