Co oznaczają te nawracające ropnie w piersi pod sutkiem?

Witam.Miałam nawracajace ropnie w piersi,pod sutkiem.Od iluś lat wydzieline z sutka.Wczoraj mialam operacje i lekarz wyciął część podotoczkowa piersi. Myslalam że przetnie tylko przewody.Czy moga mi panstwo powiedziec czy moga byc jakies wieksze konsekwencje wyciecia tej tkanki i czy to oznacza że te przewody tez sa przeciete? Prosze. Oczywiście dopytam jeszcze lekarza na wizycie ale do tego czasu..

Lek. Tomasz Budlewski

Zależy co dokładnie zostało wykonane. Czy karmiła Pani piersią?