Co oznaczają te wyniki rezonansu magnetycznego?

witam chciałam sie dowiedzieć co oznaczają te wyniki rezonansu magnetycznego dlatego ze wizyte u neurologa mam dopiero w maju : stwerdza sie dyskretnie wzmozona intensywnosc sygnalu z istoty bialej płatów potyicznych , w sasiedztwie pogranicza tylnych partii trzonow i rogow tylnych komor bocznych .w obszarach tych obecnie sa nieznacznie poszerzone przestrzenie okolonaczyniowe Virchowa-Robina obraz MR moze odpowiadać przebytemu niedotlenieniu (w okresie okołoporodowym ?) Prosze o odpowiedz

Opis MRI jak wyz ej, Nic groźnego
do NEUROLOGA Konieczna pełna konsultacja, ocena stanu ogólnego, neurologicznego, obciążeń chorobowych, wyników badań, przyjmowanych leków! .
Może są też inne zaburzenia : niedoborowe, krążeniowe, spadki ciśnienia tętniczego???
Pozdrawiam