Co oznaczają te wyniki w 34. tygodniu ciąży?
Witam. jesteśmy w ciąży obecnie 34 tydz. wczoraj byłam na usg niepokoją mnie wyniki chociaż lekarz mówi że wszystko jest w porządku. Dlatego jeszcze bym się kogoś poradziła. BPD 91.4 37w0d HC 292.7 32w2d ACA 282.9 32w2d FL 67.1 34w2d EFBW2 2293

KOBIETA, 29 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
Konieczne jest porównanie z poprzednimi wynikami. Proponuje kierowac się zaleceniami lekarza badającego