Co oznaczają wodniste upławy u 19-latki?

Witam. Na początku miałam wodniste uplawy,które później miały biały kolor następnie po kilku dniach mam brazowe uplawy. Nic mnie nie boli ani nie piecze. Biorę tabletki antykoncepcyjne do końca opakowania zostało mi 10 tabletek. Co to może oznaczać? Tabletki biorę już 2 lata i wcześniej nie mialam takich objawów.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta u lekarza ginekologa po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.