Co oznaczają wyniki badań mózgowia 3-latka?

Witam. Chciałabym się dowiedzieć czy jest tu jakiś lekarz, który wie coś na temat rozwojowych anomalii żylnych mózgowia. (DVA) zostało to stwierdzone u mojego 3 letniego syna. W szpitalu nikt nam nic nie wyjaśnił, jakie są skutki tej choroby? Syn ma opóźniony rozwój mowy... Nie mówi prawie nic czy to może być przyczyną? Mamy co rok powtarzać rezonans magnetyczny żeby kontrolować

Zwykle DVA to zmiany wrodzone, nie wymagające leczenia, do interpretacji klinicznej, Do omówienia z Lekarzem leczącym,
" Syn ma opóźniony rozwój mowy." Konieczna pełna konsultacja, wywiad, rozmowa, badanie neurologiczne, ocena stanu zdrowia Z PEDIATRĄ , Neurologiem, Logopedą, Psychologiem.Pozdrawiam i zapraszam