Co oznaczają wyniki badania TSH w 29. tygodniu ciąży?

Witam. To są moje wyniki TSH robione w 29 tyg. ciąży przy okazji wizyty u diabetologa : TSH 0,20 µU/ml (norma : 0,27-4,20) FT4 12,67 pmol/l ( 12,80-20,40) FT3 4,67 pmol/l (4,00-6,80). Czy jest się czym niepokoić czy normy dla kobiet są w ciąży inne? Wizyta u specjalisty dopiero za 1,5 tyg.

Lek. Katarzyna Szymczak

Czy do tej pory tsh było w normie? Czy przyjmuje Pani jakieś leki? Wynik trochę za niski. Konieczna kontrola u endokrynologa.
Pozdrawiam