Co oznaczają wyniki przy niedoczynności tarczycy?

Witam, mam stwierdzoną niedoczynośc tarczycy, w czerwcu idę dopiero do Endykronologa a dzis odebrałam wyniki krwi. Od dawna biorę Euthyrox 2 dni po 75 3 po 100. Wyniki są następujące , tsh 1,22 uIU/ml - norma 0,2700-4,2000, FT4 mam podwyższone lekko 1,87 ng/dl norma 0,93-1,70 co to może oznaczać? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Wyniki są w miarę w porządku, leczenie prawidłowe. Proszę poczekać do wizyty u endokrynologa, a jesli cokolwiek by Panią niepokoiło to można iść do lekarza rodzinnego.