Co oznaczają zaburzenia mowy i pamięci?

Dzień dobry, Od roku czasu mam problemy z wysławianiem się, tzn. zapominam podstawowych słów, dopiero po dłuższym czasie jestem w stanie je sobie przypomnieć. Ponadto mam też problemy z językiem obcym, kiedyś dobrze komunikowałam się w języku obcym, a teraz nie pamiętam najprostszych słów. Taki stan rzeczy utrzymuje się nawet na urlopie, kiedy nie jestem przemęczona, ani zestresowana. Mam 29 lat. Co może być powodem zapominania słów? Pozdrawiam, Iza

Witam,
zalecana jest diagnostyka neuropsychologiczna, badania można wykonać w Poradni Zdrowia Psychicznego.
Pozdrawiam serdecznie