Co oznaczają zaburzenia wzroku i kołatanie serca?

Witam, od miesiąca zauważyłam u siebie dziwne dolegliwości, takie jak zaburzenia wzroku tj słabo widze tekst po czym po paru minutach przechodzi jak ręką odjął , opuchnięte stopy, i dziwne ataki bolu po lewej stronie na plecach pod zebrami jest ostry klujący bol trwa do minuty ciezko się mi przy tym ataku oddycha , mam tez dziwne sytuacje jakbym miała odpłynąć tzn stracić przytomność jakby dziwne kołatania serca oddechu itp. Leczę się na nadciśnienie w rodzinie mama choruje na nadczynnosc tarczycy ,siostra ma Hashimoto , niespełna dwa lata temu przeszłam kontrolne badania tsh i tym podobne i były w normie, a i powraca mi niski stan hemoglobiny przyczyn jej spadku nie znaleziono lekarz stwierdził ze taka ma natura , pomóżcie jakie badania powinnam zrobic ? Co mi dolega ?

Dzień Dobry Pani,

Proszę Panią, zaprezentowała Pani parę wątków symptomatycznych, które wymagają szczegółowej diagnostyki (m. in. wskazują na symptomy nerwicowe).
Jednak celowa jest kontrolna/osobista konsultacja u Lekarza pierwszego kontaktu, który po wstępnym rozpoznaniu, podejmie optymalne dla Pani postępowanie diagnostyczno-terapeutyczne.

Serdeczności i tylko satysfakcjonującego samopoczucia Pani życzę,

irena.mielnik.madej@gmail.com tel. 502 749 605