Co oznaczają zawroty głowy przy nerwicy u 24-latki?

Witam mam 23 lata od 10 lat choruje na nerwice lekowa jednak mysle ze objawy te nie sa z nia zwiazne bo wiem przy polozeniu sie odczuwam silne zawroty glowy to samo przy obracaniu z boku na bok rtg szyjne wporzadku do neurologa czekam na wizyte mienlo to na 3 tyg i znowu wróciło.Czy jest sie czego bać ? Morfologia rowniez jest dobra.

Witam! Prawidłowe badania laboratoryjne nie wykluczają (a wręcz potwierdzają) czynnik emocjonalny. Należy dalej diagnozować, gdyż "wszystkiego nie można zwalać na nerwicę" zanim nie wykluczymy zaburzeń somatycznych. Neurolog powinien sprawę rozstrzygnąć. Powodzenia W. Ł.