Czy możliwe są zawroty głowy przy nerwicy lękowej?

Dzien dobry. Czy mozliwe sa zawroty glowy (zaburzenia rownowagi) przy nerwicy lekowej? Dodam,ze trwaja caly dzien juz prawie przez rok.. Neurolog (rezonans,badanie plynu mozg-rdz,tyg pobyt w szpitalu), tarczyca, kregi szyjne, blednik oraz podstawowe badania ok. Rok temu urodzilam corke i 4 miesiace pozniej sie zaczelo. Czy jest cos co moge jeszcze sprawdzic czy nie ma innej przyczyny? Bo ciezko uwierzyc aby nerwica tak dlugo i caly czas trzymala sie tych zawrotow :( Prosze o pomoc bo ciezko zyc.

Witam

wierzę, że ciężko jest żyć z takim obciążeniem, na pewno warto poszukać zmiany !
Objawy o których Pani wspomina mogą budzić niepokój o własne zdrowie i życie.
Przychodzi mi na myśl, że zaburzenie wskazane przez Panią, może manifestować się, poprzez różne objawy i dolegliwości, wysyła różne sygnały somatyczne np. zawroty, mrowienia, omdlenia.
Konsultacje lekarskie i badania, które Pani przeprowadziła, wykluczają chorobę pochodzenia neurologicznego, może warto sprawdzić, czy psychoterapia osłabi męczące dolegliwości!
Zachęcam Panią do kontaktu z psychoterapeutą np. z Poradni Zdrowia Psychicznego, realizującego nieodpłatne świadczenia w ramach NFZ.
Lub kontaktu ze specjalistą z listy certyfikowanych psychoterapeutów, mogących zapewnić doświadczenie terapii własnej
https://docs.google.com/viewer?url=http://static2.medforum.pl/upload/file/LISTA_www_2016_01_12.pdf

pozdrawiam
A.Aleksandrowicz

https://www.facebook.com/pages/Psychoterapia-Anga-Aleksandrowicz/849652415108571?fref=ts

Witam serdecznie. Niestety z mojej praktyki zawodowej wynika, iż zaburzenia o których Pani pisze mogą utrzymywać się wiele lat i znacznie utrudniać funkcjonowanie. Charakterystyczny jest też moment wystąpienia objawów. Kobiety, którym zależy na tym aby być dobrą matka bardzo często odczuwają lęk i napięcie w związku z odpowiedzialnością za dziecko. Zachęcam Panią gorąco do psychoterapii żeby mogła Pani odkryć źródła trudności i mogła zacząć cieszyć się życiem i cieszyć się macierzyństwem. Pozdrawiam