Co oznaczają zwężone obustronnie otwory międzykręgowe z pewną ciasnotą dla korzeni nerwowych?

Złamana blaszka górna trzonu Th3.Zwężone obustronnie otwory międzykręgowe z pewną ciasnotą dla korzeni nerwowych(głównie zmiany zwyrodnieniowe)Wielopoziomowe zmiany zwyrodnieniowe na krawędziach trzonów oraz w stawach,z objawiami próżni.Czy mając taki wynik z tom.komp.mogę mieć przeprowadzoną planowaną operację w kręgosłupie lędzwiowym za 2 tyg.?

Do pełnej konsultacji , konieczne badanie, obejrzenie wyników badań. PROSZĘ OMÓWIĆ Z ORTOPEDĄ, NEUROCHIRURGIEM, który planuje leczenie operacyjne i zna Pacjenta!
Pozdrawiam i zapraszam