Co oznaczają zwyrodnienia w stawach żebrowo-kręgowych?
Witam byłam na badaniu tomografem i w opisie mam napisane ze " masywne zmiany zwyrodnieniowe w stawach żebrowo-kręgowych żeber X-tych , z zmianami włóknistymi przyleglego miązszu płuc " co to oznacza ?

KOBIETA, 50 LAT ponad rok temu
Lek. Katarzyna Szymczak
95 poziom zaufania
Wynik musi być interpretowany łącznie z całym obrazem klinicznym i objawami, jeśli są bóle kręgosłupa/klatki piersiowej wskazana kontrola u ortopedy. Zmiany w płucach także wymagaja diagnostyki, może jest wcześniejsze rtg płuc do porównania?
Pozdrawiam