Co oznaczy zniesienie fizjologiczne lordozy szyjnej i że wysokość trzonów i krążków zachowana?
Miałam robione rtg kręgosłupa szyjnego. Wyszło że mam zniesienie fizjologiczne lordozy szyjnej i że wysokość trzonów i krążków zachowana. Co to znaczy że wysokość została zachowana ? Czy ta dolegliwość jest do wyleczenia? Czy jakby były zwyrodnienia na kręgosłupie bylo by to opisane ?

KOBIETA, 23 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
79 poziom zaufania
a jakie są dolegliwości? opis wskazuje bardziej na możliwy komponent choroby zwyrodnienia