Co podać dziecku, które robi rzadkie i ciemnozielone kupki?

dziecko robi bardzo zadkie kupki ktore maja kolor ciemno zielony.Ma dopiero 12 tygodni I nie wiem co moge mu podac.Pije mleko w proszku hipoalergiczne poniewaz ma alergie na krowie mleko

Lek. Marta Gryszkiewicz

KROWIE MLEKO W 12 TYGODNIU ŻYCIA DZIECKA? W tym wieku dziecko powinno dostawać wyłącznie mleko modyfikowane! Proszę zgłosić się z dzieckiem do pediatry. Niezbędne jest przeprowadzenie badania klinicznego w celu oceny dobrostanu dziecka i ustalenia przyczyny stolców biegunkowych. Należy pilnować by nie doszło do odwodnienia dziecka!