Co powoduje bóle lewej strony twarzy?

Witam od paru dni boli mnie lewa strona twarzy na początku myślałam że to ząb lub dziaslo ból jest nie dowytrzymania doszło do niego opuchnienie

Dzień dobry,

Objawy, które Pank podaje stanowią wskazanie do jak najszybszej konsultacji z lekarzem. Przyczyn może być kilka, między innymi zmiany zapalne o różnej etiologii. Proszę skontaktować się ze swoim lekarzem rodzinnym, który po zbadaniu Pani zaleci odpowiednie badania i leczenie lub w zależności od charakteru zmian skieruje Panią do odpowiedniego specjalisty.

Z poważaniem,

Dr n. med. Marek Derkacz
specjalista endokrynolog
specjalista diabetolog
specjalista chorób wewnętrznych