Czy częsty ból głowy może być spowodowany nerwami?

Witam, co może oznaczać ból głowy bardzo częsty? Może być spowodowany nerwami?

Dobry wieczór,

Wszystko zależy od charakteru bólu, jego częstości i nasilenia. Jeśli dolegliwości są bardzo częste i dokuczliwe powinien skontaktować się Pan z neurologiem. Wzmożona nerwowość i przewlekły stres mogą być również przyczyną bólów głowy, aczkolwiek lepiej będzie jeśli zasięgnie Pan porady specjalisty.

Pozdrawiam serdecznie.

Dr n. med. Marek Derkacz
ENDOKRYNOLOG
DIABETOLOG
specjalista chorób wewnętrznych