Co powinnam stosować na wypryski ???

Mam 14 lat...od około 3 problemy ze skórą.Od około 9-12 miesięcy stosuje kosmetyki z serii AA do cery łojotokowej. Zauważyłam poprawę ale drobną. Zastanawiam się czy nie zmienić ich na jakieś inne albo na jakieś tabletki na trądzik. Mam najwięcej pryszczy na nosie i brodzie oraz brzydka obumarłą skórę na dole skrzydełek nosa. Jakie kosmetyki albo tabletki powinnam używać

KOBIETA, 14 LAT ponad rok temu

Trądzik - jak prawidłowo dbać o skórę?

Witam,

Odpowiedź na zadane przez Ciebie pytania, będzie możliwa po ocenie stanu skóry. Dlatego też powinien zobaczyć ją dermatolog. Tylko wtedy, będzie mógł poradzić, jak ją pielęgnować oraz dobrać preparaty lecznicze odpowiednie dla Twojego problemu.

Pozdrawiam serdecznie

0

Witam proszę zacząć wizytę od konsultacji u lekarza medycyny estetycznej , bądź dermatologa. Skóra zostanie dokładnie obejrzana i zbadana, zostaną dobrane jak najodpowiedniejsze metody leczenia. Najskuteczniejszą metodą na blizny i trądzik jest zastosowanie peelingów medycznych w połączeniu z lekami do stosowania na skórę odpowiednio dobranymi do stanu skóry.
Można wykonać badania helicobacter pylori, badania na posiew bakteriologiczny oraz odwiedzić dobrego dermatologa, który dobierze terapię lekową doustną oraz preparaty do smarowania na skórę.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty