Co powoduje ból w klatce piersiowej przy wdechu w okolicy mostka?

Ból w klatce piersiowej przy wdechu w okolicy mostka. Osłabienie i zmęczenie występujące bez przerwy. Katar od kilku miesięcy. Problem zz wyspaniem częste przebudzenia. Sucha skóra, bladość. Posmak metalu w ustach i od czasu pojawająca się zarużowiona ślina. Krew podczas stolca i dyskonnfort w dolnej części podbrzusza. Jestem od obserwacją chematologa ze względu nawyniki krwii mam osłabioną odporność. Lekarz nie postawił diagnozy. Wyniki krwi w dolnych granicach albo poniżej. Mam41 lat i nic nie wiem co się ze mną dzieje.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie zgłosić się do lekarza pierwszego kontaktu po badaniu będzie można zalecic odpowiednie dalsze postepowanie