Co powoduje bóle głowy i problemy z pamięcią?

Witam, Jestem dziewczyną mam 19 lat. Od pół roku mam bardzo silne bóle głowy. Raz boli kilka dni pod rząd, później w ogóle i znowu. Byłam z tym u lekarza. Przepisał mi skierowanie do neurologa, ale neurolog wie tyle co mu powiedziałam. Dał mi skierowanie na EEG w którym ukazaly się jakieś zmiany napadowe i następne skierowanie na TK. Czy bol może mieć coś wspólnego z pamięcią? Mój chłopak się martwi, że za kilka lat nie będę nic wspominać bo już mam problem co robiliśmy rok temu.

Przyczyn może być wiele. Proszę dokończyć diagnostykę zleconą przez neurologa.
Jeżeli zostaną wykluczone choroby ośrodkowego układu nerwowego należy wykonać badania poziomu hormonów tarczycy, poziom wit b12, morfologię i inne w zależności od potrzeby.
Jeżeli zostaną wykluczone "choroby ciała" należy pomyśleć o "chorobie duszy".
Może też wykonać Pani testy psychologiczne, które zobiektywizują występowanie zaburzeń pamięci i określą jaki to jest rodzaj zaburzeń funkcji poznawczych.