Co powoduje bóle pod lewym żebrem?
Mam 31 lat od miesiaca czuje lekki bol pod lewym zebrem czasami piecze dotego doszly popoludniowe wzdecia byrczenie brak wiatrow. Badanie krwi dobre usg wporzadku badanie ginekologiczne tez dobre prosze o podpowiedz co mi jest. Dodam ze od 3 miesiecy zyje w strasznym stresie zle samopoczucie

KOBIETA, 31 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
Proponuje udac się do lekarza rodzinnego po przeanalizowaniu wszystkich wyników będzie można coś więcej powiedzieć