Co powoduje bóle w mostku?

Witam . Mój problem polega na tym że cierpie na bóle w mostu . Nie są cały czas . Ale jak już trzymają to kilka godzin . Jeszcze niedawno były to bóle sporadyczne ,a teraz pojawiają się raz na dwa dni nieraz nawet codziennie. Ostatnio bolało mnie bez przerwy dwa dni . Ekg w normie . Mój lekarz rodzinny bagatelizuje mój problem z racji wieku ,mam 19 lat . Dodam jeszcze że od ponad roku mam guzka w śródpiersiu ,, ognisko lite ubogo echowe " co to może być i czy guzek może mieć z tym jakiś związek

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne rozszerzenie diagnostyki proszę koniecznie zgłosić się do lekarza pulmonologa