Bóle w mostku po leczeniu jersiniozy

Witam! Mam takie problem, w ostatnim czasie miałem pobyt w szpitalu, miesiąc. Wykryli mi jersinioze, biore dwa antybiotyki ciprionex i dożylnie biotrakson. Mam od dłuższego czasu bóle w mostu, nie wiem jak to opisać, tak jakby bolały mnie kości mięśnie, towarzyszą też temu duszności brak złapania oddechu. W szpitalu miałem robione ekg 2 razy i wszystko w porządku, rtg klatki też ok, ciśnienie też w normie. Jestem cały czas w stresie bo się boję, że zaraz coś mi się stanie . Pomocy!

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proponuję udać się do lekarza rodzinnego. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.