Na co wskazują takie problemy z oddechem?

Witam od pewnego czasu mam dziwne objawy ,nie mogę oddechu złapać ,czuje w srodku jakby cos się zapadło i potem nie mogę oddechu złapać co to może byc?
MĘŻCZYZNA, 32 LAT 7 miesięcy temu

Trudno ocenić na podstawie Pana opisu. Powinien Pan wykonać RTG klatki piersiowej, a następnie skonsultować się z lekarzem (internistą, pulmonologiem lub lekarzem POZ). Warto także wykonać EKG i echo serca, żeby wykluczyć kardiologiczną przyczynę duszności (mało prawdopodobne z uwagi na młody wiek, jednak możliwe)