Co powoduje ciągłe skurcze w brzuchu?

Mężczyzna, 33 lata, bez nałogów. Dokuczają mi ciągłe jakby skurcze w brzuchu (od pępka w dół). Gdy chodzę lub jestem wyprostowany jest źle. Gdy siedzę na krześle lub skulę się jest wszystko dobrze. Nie mam rozwolnienia, nie zwracam.. Kompletnie nic. Tylko jakby więcej gazów wypróżniam i obficiej oddaję mocz. Jakby mi się kręciło wszystko wewnątrz. Mięta, rumianek, krople ziołowe i No-spa nie pomagają. Bardzo to niekomfortowe i nieprzyjemne.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac się do lekarza rodzinnego po wstępnym badaniu będzie można coś więcej powiedzieć