Co powoduje codzienne pieczenie języka, gardła i przełyku?

K 25l, 48kg Objawy od miesiąca codziennie:pieczenie języka, gardła i przełyku,klucha w buzi, brak apetytu, odbijanie, zmęczenie, nerwowość,stan podgorączkowy,uczucie zimna duszności po jedzeniu,spadek 6kg w miesiąc, wcześniej żółty język. Badania krwi wzrost Eozynofile 2-4% mam 7%, obniżona MCH 28-34 mam 27,9 pg, podwyższone P-LCR 15-35 mam 37,9%. Wymaz z gardła wynik: Candida albicans dość liczne. Antybiotyk: amfoterycyna-B, Itrakonazol, Flukonazol -wrażliwe. proszę o pomoc w interpretacji.

Proszę to spokój ie i dokładnie długo opisać i wysłać mi. Też jestem z łodzi aktualnie na urlopie ale postaram się pomoc.
pozdrawiam dr ń med Tomasz grzelewski alergolog. z łodzi.