Co powoduje codzienny stan podgorączkowy?

Witam, mam 19 lat i od ok 2 miesięcy codziennie mam stan podgoraczkowy 36.9-37.5. Często jestem przeziębiona, ból gardła, głowy i temperatura, ale ostatnio mam tylko temperature bez innych dolegliwości. Mialam badania krwi, nie wykazały stanu zapalnego natomiast wyszla anemia, po jednym opak żelaza wyniki się poprawiły i wszystko jest już w normie, ale stan podgoraczkowy jest nadal.Mam uderzenia gorąca, jestem czerwona na twarzy dość często, mam zawsze zimne ręce i cały czas mi zimno, co robić?

Lek. Tomasz Budlewski

udać się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.