Czy w przypadku zespołu jelita drażliwego możliwy jest lekki stan podgorączkowy?

Czy w przypadku zespolu jelita drazliwego mozliwy jest lekki stan podgoraczkowy (36.9- 37.1)? Jestem z reguły osoba bardzo zestresowana i choroba ta zostala u mnie wykryta rok temu. Ponadto miesiąc temu miałem usunięty wyrostek i bóle od samego wyrostka ustapily. Jednak z czego ten stan podgoraczkowy?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć