Co powoduje kłucie w klatce piersiowej z przodu?

Witam. Mam pytanie. Od jakiegoś czasu kłuje mnie w klatce piersiowej z przodu ale zdarza się,że też i z tyłu. Nie mam powodów by się stresować więc nie sądzę żeby to było ze stresu. Do tego od czasu do czasu(bardzo rzadko) mam opuchnięte nogi. Robiłam wyniki typu ekg, prześwietlenie klatki piersiowej, cukier, krew i wszystko jest w porządku. To skąd to jest, czemu tak jest,co się dzieje pomimo dobrych wyników???? Proszę o pomoc. :c

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć . Być może przyczyna to dolegliwości kręgosłupa

Dzień dobry. Jeśli badania wykluczają przyczyny medyczne, kolejnym krokiem jest diagnostyka psychologiczna. Ostatecznie najwyżej okaże się ona zbędna i tylko się Pani upewni, że tutaj tez nie ma powodu do niepokoju. Pozdrawiam.